معرفی سرکنسول
اطلاعیه


افتتاح دفتر یادبود حمله تروریستی تهران
گروه تروریستی داعش روز 7 ژوئن در ماه مبارک رمضان با حمله به پارلمان ایران و آرامگاه امام خمینی(رح)، 12 نفر از مردم روزه دار ایران را به شهادت و 45 نفر را مجروح کرد. بدینوسیله دفتر یادبود برای همدلی و همدردی بادولت و مردم ایران به ویژه خانواده قربانیان، از ساعت 10 الی 4 بعد از ظهر روز جمعه 9 ژوئن در محل کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در لاهور دایر می باشد
 ١٢:٥٩ - 1396/03/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
روز پاسداشت زبان فارسی و بزرگداشت فردوسی توسی
روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 در محل خانه فرهنگ سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در لاهور طی مراسمی از ساعت 5 بعداز ظهر روز پاسداشت زبان پارسی و بزرگداشت فردوسی توسی برگزار خواهد شد.
 ١١:٤٨ - 1396/02/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
پست الکترونیک ستاد انتخابات خارج از کشور برای پاسخگویی به سوالات و شعبه محل اخذ رای در پنجاب
با عنایت به برگزاری دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در خارج از کشور، ستاد انتخابات خارج از کشور مستقر در اداره کل ایرانیان وزارت امور خارجه به منظور اطلاع رسانی بر روی سامانه کنسولی وزارت امور خارجه جهت آشنایی هموطنان مقیم خارج با قوانین مرتبط با انتخابات و همچنین پاسخ به سوالات آنان اقدام به تخصیص پست الکترونیک نموده است.
 ١١:٤٢ - 1396/02/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
صدور بیانیه سرکنسولگری در محکوم نمودن حمله تروریستی در لاهور
سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه ای حمله تروریستی در لاهور را به شدت محکوم نمود.
 ١٠:٥٧ - 1395/11/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
مقابله با زمینه های گسترش افراط گری و تروریسم
جناب آقای دکتر ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در مقاله ای با عنوان "چگونه با زمینه های گسترش افراط گری و تروریسم مقابله کنیم؟" به بررسی زمینه ها و ریشه های پیدایش و گسترش جریان های افراطی و تروریستی و راهکارهای مقابله با آن با هدف ریشه کنی جامع این پدیده شوم پرداخته است. متن کامل فارسی این مقاله تفصیلی که نسخه انگلیسی آن در مجله ایرانی “Iranian Review of Foreign Affairs” به چاپ رسیده است، به شرح زیر می باشد. ضمنا متن انگلیسی در فایل ضمیمه قابل دسترسی می باشد.
 ١٠:٣٥ - 1395/11/05 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر